en-us
  • sk
  • en-us

GUMOFLEX

Flexibilná Hydroizolačná náterová látka 

Jedná sa o Slovenský výrobok-ocenený SK TP  ako Jedinečný Produkt na Slovensku.

      TECHNICKÝ A SKÚŠOBNÝ ÚSTAV         STAVEBNÝ, n.o.,BUILDING TESTING            AND RESEARCH INSTITUTE.

Materiál, ktorým sa dá pracovať od začiatku realizácie stavby až po jej ukončenie.

Heslo našej spoločnosti je úspora a efektívnosť kvality opráv cestných komunikácií. Najspoľahlivejšia oprava vozovky je samozrejme nový modifikovaný asfaltový koberec. Niekedy sa nedajú finančne pokryť obciam takéto vysoké investície a preto sa snažíme pomôcť obciam a samosprávam pri opravách výmoľov a výtlkov vozoviek. Našou technológiou-špeciálnym tlmiacim GUMOFLEXOM, šikovný majster opravý každý výtlk a nerovnosť vozovky, bez použitia akejkoľvek špeciálnej techniky. Sme Vám k dispozícií s poradenstvom a našim jedinečným GUMOFLEXOM. 

Professionálna oprava: cestných výtlkov a výmoľov na úrovni za normalnu primeranú cenu. Aplikovaný GUMOFLEX má špecifickú tesniacu funkciu s výnimočnou mrazuvzdornosťou. Opravy cestných komunikácií, prasklín, výtlkov.


Nová Dimenzia-bez akejkoľvek tepelnej manipulácie. GUMOFLEX v 3-4mm hrúbke, kvalitnejšia ako bitumenová lepenka rýchlejšia aplikácia a vodotesnosť aj voči tlakovej vode. Oprava skorodovaných dažďových okapov a prestupov.

Použitie: vlhké pivnice, steny, slúží ako diletačný materiál pre zvislé a vodorovné podklady,kovový materiál, izolácia podláh pred zložením dlažieb, izolačný spoj pri plynových potrubiach, drevo,vzduchotechnika, klimatizácia, základová doska - aj vlhký povrch - ako náhrada namiesto bitumenovej lepenky.
 

EXTRA Silný Gumoflex je vhodný na všetky druhy podkladov a materiálov:
kov,drevo,dlažby,kameň,pálené výrobky,tuhé materiály,plast,lepenie polystyrénových a OSB dosiek.

Poskytujeme najširšiemu kruhu zákazníkov vysoko profesionálne, odborné a spoľahlivé služby a produkty v oblasti: Výroba hydroizolačných materiálov.